Kontakt
Werner & Mertz Delta Polska Sp. z.o.o.
ul. Londyńska 4/3
03-921 Warszawa
Tel.: +48 22 241 19 72

Edytor
Werner & Mertz GmbH
Rheinallee 96
55120 Moguncja, Niemcy 
Tel: +49 6131 964-01

AG Mainz, HRB 0074
NIP: DE149064223

Dyrektor Naczelny
Reinhard Schneider

Osoba odpowiedzialna za kontakt w sprawie strony internetowej
Birgitta Schenz
Telefon: +49 6131 964-2028
Fax: +49 6131 964-2030
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pomysł, projekt strony oraz wykonanie
Geometry Global GmbH
Darmstädter Landstr. 112
60598 Frankfurt nad Menem, Niemcy

Pomoc techniczna
KEMWEB GmbH & Co. KG
Elbestraße 40
55122 Moguncja, Niemcy

Odpowiedzialność za treści
Jako usługodawca, w myśl § 7 ust. 1 niemieckiej ustawy o telemediach (Telemediengesetz; TMG) ponosimy odpowiedzialność za treści własne na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. W świetle § 8 - § 10 TMG jako usługodawca nie jesteśmy jednak zobowiązani do nadzorowania przekazywanych bądź zapisanych treści obcych ani do badania okoliczności wskazujących na działanie niezgodne z prawem.

Powyższe pozostaje bez wpływu na określone w ogólnych przepisach prawa zobowiązania do usuwania informacji lub blokowania możliwości korzystania z tychże. Jednakże, odpowiedzialność w tym zakresie uznaje się dopiero od chwili uzyskania informacji dotyczącej konkretnego naruszenia prawa. W przypadku stwierdzenia naruszeń prawa natychmiast usuniemy odnośne treści.

Odpowiedzialność za linki
Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treści nie mamy wpływu. Dlatego też nie możemy odpowiadać za wspomniane treści obce. Za treści podlinkowanych stron odpowiadają zawsze usługodawcy bądź operatorzy stron. W chwili powiązania z linkiem strony te zostały sprawdzone pod kątem ewentualnych naruszeń prawa. W chwili powiązania z linkiem nie stwierdzono żadnych niezgodnych z prawem treści.

Nie można jednak oczekiwać od nas stałej kontroli treści podlinkowanych stron bez konkretnych punktów odniesienia do naruszenia prawa. W przypadku stwierdzenia naruszeń prawa natychmiast usuniemy tego rodzaju linki.

Prawo autorskie
Wytworzone przez właściciela strony treści i dzieła na tych stronach podlegają niemieckim przepisom w zakresie prawa autorskiego. Powielanie, przetwarzanie, modyfikowanie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie tych treści w wymiarze wykraczającym poza granice wyznaczone przez prawo autorskie wymaga pisemnej zgody danego autora lub wytwórcy. Zezwala się na pobieranie i kopiowanie tej strony wyłącznie do użytku prywatnego, niekomercyjnego.

W przypadku umieszczonych na tej stronie treści, które nie zostały wytworzone przez właściciela, obowiązują prawa autorskie osób trzecich. Treści należące do osób trzecich zostały oznaczone jako należące do osób trzecich. Jeżeli mimo to zauważą Państwo naruszenie praw autorskich, prosimy o informację. W przypadku stwierdzenia naruszeń prawa natychmiast usuniemy tego rodzaju treści.